Umalo tuča dvojice reprezentativaca Srbije u svlačionici

Do rasprave je došlo oko toga ko je kriv za vodeći gol Čeha. Domaći fudbaleri su poveli golom Sivoka u 17. minuti poslije greške odbrane Srbije i golmana Stojkovića.

Mitrović i Tomović su se posvađali u poluvremenu u svlačionici, prenose “Novosti”. Mitrović je optužio Tomovića da je krivac za gol, a igrač Fiorentine mu je uzvratio i umalo je došlo do tuče. Veći sukob su spriječili Branislav Ivanović i selektor Srbije, Radovan Ćurčić.

Oba igrača su nastavila meč, a bili su nervozni u nastavku utakmice. Tomović je u 62. minuti napravio penal, a Češka je na kraju slavila sa ubjedljivih 4:1. Mitrović je zamijenjen u 69. minuti, a Tomović u 83. minuti.