Nervozni Novak: Đoković razbio reket, poderao majicu i svađao se sa sudijom (VIDEO)

b_161015040Novak Đoković se u današnjem porazu od Roberta Bautista-Aguta nije nimalo ponašao sportski.

Đoković je u polufinalu ATP turnira u Šangaju sa 2:0 izgubio od španskog tenisera, a, osim pet uzastopnih breakova u drugom setu, meč je obilježilo Novakovo divljanje po terenu.

Kada je izgubio prvi set rezultatom 6:4, Đoković je podivljao i slupao reket. No, tu nije bio kraj Noletovoj nervozi.

U drugom setu pri rezultatu 2:2 i 40:40 na Bautisa-Agutov servis poen je nakon čak 16 udaraca pripao Špancu, a Đoković je u naltu bijesa poderao svoju majicu.

Osim toga, tokom meča je Đoković nekoliko puta ušao u raspravu sa sudijom. Definitivno ovo nije Novak na kojeg smo navikli.